Dočasná porucha na přenosu dat. Používejte pro nové zobrazení fotogalerie odkaz pod ikonou fotoaparátu na hlavní stránce vpravo nahoře

Webová alba programu Picasa - Helenka Krejčová

Další nová fota z našich výletů najdete při kliknutí na červený odkaz nahoře.

 

Návod jak správně otevřít alba aby se zobrazili všechna fota včetně textu.( ne vždy se zobrazí tak jak má).
Po kliknutí na červený odkaz nahoře až se ojeví alba tak počkejte 3-5 vteřin až naskočí žluta lišta a vní napsaný tento text.

Kliknutím sem se vrátíte zpět do Webivých alb Picasa.

Klikněte vněm na slůvko sem a objeví se alba tak jak správně mají

 

 

 

 OLTÁŘÍK

Dne 20.3. se, za skutečně nádherného slunečného počasí, uskutečnil výlet našich turistů na zříceninu hradu Oltářík. Všude sice ležela vrstva sněhu, ale bylo vidět, že se jaro nesměle hlásí o svou vládu. První květy podbělu, velikonoční výzdoba i sluneční paprsky jsou jeho slibnou předzvěstí. Zřícenina, kterou jsme se toho dne chystaly dobýt se tyčí nad obcí Děkovka. Výstup byl " díky " sněhu značně obtížný, ale výhled stál za to. Tajícím sněhem jsme pozvolna došli do Třebívlic, kde jsme se trochu osvěžili a počkali na autobus.

***************************************************************************

Prvního výletu TK Štětí do Sedmihorek se v sobotu 2.2.2013 zúčastnilo 11 turistů a turistek.
Počasí nám v tomto zimním čase přálo, chvílemi poletoval sníh a tak jsme si užívali procházku krásnou přírodou, místy ještě pod sněhovou přikrývkou. Užili jsme si pohledů na skalní útvary jak zdola tak i seshora. Trasu 9 km, okořeněnou na zpáteční cestě několika skalními průchody ( průlezy ), absolvovali všichni bez nehody. Před odjezdem jsme se příjemně zahřáli výbornou česnečkou či kyselem.